ООО ТД Бойчак

Львов
Сферы деятельности

Продукты питания

ООО ТД Бойчак

ТОРГОВИЙ ДІМ «БОЙЧАК» — один з провідних дистриб’юторів України та імпортерів кондитерських виробів України.

Наша компанія входить в ТОП 10 імпортерів кондитерських виробів України.

Територія покриття компанії — Західна, Центральна Україна та Польща, Молдова.

Компанія співпрацює з великою кількістю українських та закордонних виробників:

ТМ «BІSCОTTI», ТМ "Домінік", ТМ АРІС , ТМ Millennium, ТМ  Малятко, ТМ Балу,  ТМ Біола,    ТМ Аква Дейлі, ТМ МИ вода Рогатинська, ТМ Бумкорн,ТМ Плосківська, ТМ Chokofinni, ТМ СУВОРОВ,  ТМ Золоте Зерно.

Торговий дім, має власну ТМ кондитерських виробів «TONIYA».

ТД «Бойчак» є офіційним імпортером торгових марок:

ТМ Trolli, ТМ Bahlsen (печиво ХІТ, Leibniz та інші),ТМ CROCO, ТМ SKAWA,   ТМ TERRAVITA, ТМ Alpinella, ТМ "Wawel", ТМ  WOSEBA, ТМ "Chocoyoco", ТМ Bogutti, ТМ Delisana, ТМ Flis, ТМ Lambada, ТМ LUMAR, ТМ MIESZKO, ТМ MILKISS, ТМ Millano, ТМ Storks, ТМ VIDAL, ТМ"Fruit Forest",  ТМ Bergen,  Чіпси"Long Chips".                           

Наша історія розпочалась в 2007 році, з продажу кондитерських виробів. На сьогоднішній день у нас відкриті філії у 16 областях України. Окрім України ми успішно експортуємо продукцію в інші країни: Польща, Молдова а також Білорусія. У нас працює велика кількість талановитих працівників.

Якщо нас хто-небудь запитає, в чому полягає секрет успіху «Бойчак», ми, звичайно, можемо багато розповісти і про філософію компанії, і про її цінності, і про бачення, проте ключову роль у ній відіграють люди, які тут працюють.

ЗРОСТАЙ РАЗОМ З ТОРГОВИМ ДОМОМ «БОЙЧАК»! У нас працюють як досвідчені фахівці, так і випускники та студенти без досвіду роботи. Студенти заробляють гроші і будують кар'єру, а випускники можуть обійняти навіть керівні посади. Пройшовши шлях по кар'єрній драбині: від рядового працівника (вантажника, експедитора) чи до керівника команди Ви відчуєте себе справжнім фахівцем.

21% працівників цього року виросли всередині Компанії. І В ТЕБЕ ТАКОЖ ВСЕ ВИЙДЕ!

ОТРИМУЙ ТЕ, ЧОГО НЕ МАЮТЬ ІНШІ! Для працівників Компанії існують знижки на весь асортимент. Ви зможете брати учать у відповідних бізнес-процесах компанії та самі собі зможете побудувати роботу під наглядом керівника. Ви матимете вектор — по якому можна рухатись — розвиватись і працювати — «школа бізнесу для новачків».

Якщо ви не знайшли бажаної вакансії, телефонуйте до нас, і ми підберемо роботу, яка максимально відповідає вашим очікуванням, та разом окреслимо ваші кар'єрні перспективи.

З повагою, HR-команда Торгового дому «Бойчак».

ПРИХОДЬ В НАШУ МОЛОДУ КОМАНДУ — НАМ ПОТРІБЕН ТИ, А НЕ ТВІЙ ДОСВІД!

Сторінка в Facebook ТМ Toniya: https://www.facebook.com/toniyasweets/

Сторінка в Instagram ТМ Toniya: https://instagram.com/toniyasweets  

https://prom.ua/search?search_term=toniya

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Львов2

от 13 000 грн.
Львов
от 16 000 до 25 000 грн.
Львов

Вакансии в других регионах4