Статті

Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua

Минулий рік виявився роком випробувань для всіх – і пошукачі, і компанії були змушені пристосуватися до нових реалій і перебудувати свої робочі процеси. Яким же буде ринок праці в 2021 році, – розповіли експерти компанії grc.ua.

Свої прогнози дали виконавчий директор grc.ua Катерина Окунська, директор «Премії HR-Бренд Україна» Лариса Онипко і керівник напряму Executive search Олександр Мельников.

– Катерино, якими компетенціями має володіти сучасний CEO в умовах змін на ринку праці, викликаних пандемією?
Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua
– Концепція Spiky Leadership (гострокінцеве лідерство – прим. перекл.) так і не стала по-справжньому популярною. І згідно з опублікованими HR institute трендами цього року організації шукають округлих (всеосяжних) і збалансованих лідерів. Ці лідери можуть зробити все. Вони можуть керувати собою, своєю командою і організацією. Вони допомагають покращувати світ. Вони врівноважують короткострокову і довгострокову перспективи. Вони слухають і надихають. Вони жорсткі і м’які, швидкі і повільні, емоційні та раціональні, стратегічні та оперативні. Лідерство фокусується на співпраці, активному слуханні та здатності орієнтуватися в невизначеності. Лідери ставлять команду на перше місце й демонструють такі поведінкові якості, як гнучкість, комунікабельність й адаптивність. Вони розглядаються як тренери, які дають змогу своїм командам впроваджувати інновації. Основна навичка лідера – допомагати людям ставати ефективніше. Зростає потреба в лідерах з «коучинговим мисленням» і великого значення набувають коучингові ролі для лідерів.
– Що заважає CEO управляти компанією в нових умовах, а що – може допомогти?
Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua
– Однозначно допомагає гнучкість, адаптивність до мінливих реалій, здатність навчатися. Особистість стала більш важливим елементом відбору в останній рік. У 2012 році вийшла книга Нассіма Ніколаса Талеб «Антикрихкість». Підзаголовок: «Як жити в світі, якого ми не розуміємо». Мені здається, зараз вона стала ще актуальнішою. Він пояснює концепцію антикрихкості таким чином: «Деякі речі виграють від потрясінь; вони процвітають і ростуть, коли піддаються впливу мінливості, випадковості, безладу і стресорів, а також любовних пригод, ризику й невизначеності. І все ж, незважаючи на поширеність цього феномена, немає слова, повністю протилежного слову крихкий. Назвемо його антикрихким. Антикрихкість перебуває за межами стійкості або надійності. Пружне пручається ударам і залишається таким самим; антикрихке стає краще». Під час кризи COVID-19 ми багато чули про стійкість: як організаціям і людям в організаціях прийти в норму? Антикрихкість – це сильніша концепція: як ви можете піднятися на новий рівень. «Антикрихкі» особистості користуватимуться великим попитом. Пошук «антикрихких» лідерів – один із можливих нових напрямів. Недавній акцент на щастя та благополуччя на робочому місці може мати негативні наслідки, коли мова заходить про зміцнення стійкості або, що ще краще, боротьбу з крихкістю.
– Ларисо, як компанії будуть утримувати персонал у 2021 році?
Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua
Стратегії утримання персоналу можуть бути різними і залежать від категорії співробітників та їхньої вікової групи. Ми бачимо, що культура компанії, гнучкі механізми роботи, можливості навчання та розвитку, управлінська підтримка і визнання є ключовими факторами, що змушують співробітників залишатися в організаціях. Особливо це властиво міленіалам, які зараз є головною робочою силою організацій (50-70%). Звичайно, оплата праці – важливий фактор, і компанії прагнуть бути конкурентними в цих питаннях. При цьому компанії з сильним брендом, зрозумілою корпоративною культурою і цінностями можуть бути на 5-10% в оплаті праці нижче за ринок. Covid також вніс корективи, і зараз особливо цінними для співробітників є турбота компанії про здоров’я людей, створення безпечного робочого середовища і well-being-програми. Роботодавці будуть й надалі розвивати цю тенденцію та підходити більш комплексно до питань здоров’я та благополуччя співробітників і їхніх близьких. Мотивує людей залишатися в компанії надовго і людиноцентричний підхід в організації, управління, орієнтоване на людину. Вивчення досвіду співробітників і можливість через діалог та збір зворотного зв’язку знайти «точки болю» і розчарування людей та усунути їх, у вирішенні складних ситуацій виходити з балансу інтересів бізнесу і людей – це така постійна розтяжка для лідерів бізнесу та менеджменту. Для співробітників також важливе розуміння, як вони можуть розвиватися в компанії, і тут прогресивні роботодавці йдуть у бік персоналізованого навчання й розвитку, побудови індивідуальних кар’єрних маршрутів, менторингу та ін. Компанії прагнуть створювати вражаючий досвід, щоб не лише утримати людей, а й підвищити їхню залученість у бізнес, адже це безпосередньо впливає на бізнес-результати.
– На що звертатимуть увагу роботодавці при підборі персоналу?
Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua
– При підборі персоналу роботодавці як і раніше будуть звертати увагу на реальний досвід кандидата: те, що може, вміє і що готовий робити. При цьому ми бачимо велике зрушення в бік м’яких навичок/soft skills – вони важливі не менше професійних і їх розвинути набагато складніше (довго і витратно), ніж hard skills, вузькі технічні (технологічні) навички. В умовах віддаленого формату роботи працедавці звертають увагу на організованість і відповідальність людини, вміння управляти собою та часом, те, що ми називаємо навичками self-менеджменту, на цифрову обізнаність співробітника. Однозначно важливими є навички командної роботи та співпраці, адаптивність і гнучкість, націленість на результат, аналітичне мислення й готовність ухвалювати рішення. Адаптивність і гнучкість зараз вийшли на перший план, адже, як ми бачимо, єдине, що незмінно, – це зміни. Ринок постійно змінюється, технології застарівають і їм на зміну приходять нові – потрібно вміти з цим жити і підлаштовуватися. Важливо адаптуватися до різних умов і не стресувати при кожній зміні, а ще постійно вчитися, розучуватися і переучуватися. Який потенціал у кандидата в цьому, – на це також звертає увагу роботодавець. Критично важливим є емоційний інтелект, адже саме він проявляється в реальних взаємодіях з колегами, клієнтами, керівником, почуттям такту і своєчасності реакції, у сервісності і в орієнтації на досягнення спільних цілей бізнесу.
– Олександре, які глобальні зміни слід очікувати в рекрутингу сегмента Executive search?
Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua
– Як показав 2020 рік, у період великої невизначеності та необхідності трансформації бізнесу й організації попит на підбір топ-менеджерів виріс. Це міжнародний тренд, який актуальний і для України, і який залишиться в 2021 році. Багато компаній шукають співробітників з новою експертизою, досвідом трансформацій і з необхідними в поточній ситуації компетенціями, частина компаній змінюють менеджерів, які виявилися неефективними в нових реаліях. Для рекрутингових і Executive search компаній ще більш важливими стануть швидкість пошуку й якість оцінки компетенцій та відповідності культурі компанії. При цьому баланс при оцінці буде зміщуватися від досвіду до потенціалу кандидатів. Експертний пошук стає більш складним, тому що топ-таланти неохоче змінюють роботу і сильно обмежено переміщення між країнами. У масовому рекрутингу триватиме зростання використання професійних соцмереж і автоматизація за допомогою штучного інтелекту. Ще один тренд – це скорочення термінів пошуку за рахунок переведення більшої частини інтерв’ю в онлайн.
– Які компетенції будуть актуальні в 2021 році?
Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua
– Можу сказати про топові позиції. Це високий рівень енергії, якою лідер зможе заряджати команду, це гнучкість та адаптивність до нових викликів і змін, візіонерські якості – можливість передбачити ситуацію, аналітичність – вміння аналізувати Big data і на підставі цих даних моделювати ситуацію, вміння мотивувати команду – дуже важливо в періоди трансформацій, чесність і відкритість – EQ важливий, як ніколи раніше.
– Які професії будуть найбільш затребуваними в 2021 році? Чому?
Яким буде ринок праці в 2021 році? Прогноз експертів grc.ua
– Covid дав величезний поштовх розвитку e-commerce, отже, зараз великий попит на лідерів і фахівців у цьому напрямі, й тенденція збережеться. Також великий попит на маркетологів і фахівців у продажах – бізнес сильно змінюється і багато компаній підсилюють команди з просування товарів та послуг. Трохи докладніше хочу зупинитися на HR-функції. Роль HR-лідерів стає критичною, як ніколи. У новому світі буде суттєво змінюватися взаємодія бізнесу, держави і суспільства, значно зросте роль соціальної відповідальності, й тому буде дуже важливою робота над брендом роботодавця, корпоративною культурою та цінностями. Після того, як маятник хитнувся в бік віддаленої роботи, у 2021 році система буде збалансовуватися, і буде потрібно визначити й організувати максимально ефективний формат роботи співробітників. Також критично важливо, щоб процес навчання, розвитку та підбору співробітників відповідав новим реаліям. Якщо раніше в списку пріоритетів компанії це могло бути не на перших місцях, то зараз це питання життєздатності компанії, й тому попит на фахівців у цих сферах має бути високий.
Вакансії дня

Коментарі